/ru/lt/en/pl/cz /sk/es/pt/de/lv /ee/fr/it/se/no /bg
ĮTEMPIAMOS LUBOS
Įtempiamos lubos per 1 dieną!
Renkantis geriausią, reikia mokėti rinktis!
Plačiau
LUBŲ MONTAVIMO PROCESAS
DVIEJŲ LYGIŲ LUBOS
ITEMPIAMŲJŲ LUBŲ PRIVALUMAI
Meniu kategorijos
FunkcijosBaltic House lubų fabrikas

Продвигайте также свою страницу

Apie mus

Kiekvienas žmogus nori gyventi stilinguose, jaukiuose namuose. Renovuojant ar statant savo būstą mes rūpinamės sienų, grindų apdaila, renkamės gražius baldus, šviestuvus ir visokias smulkmenas, kurios puoselėja mūsų namus. 

Mes padėsime Jums tokius namus sukurti.

Kai kurie interjero elementai tarnauja kaip pagrindiniai akcentai.

Lubos yra neatskiriama interjero dalis. Jos reikalingos mūsų namuose tvarkingos, o kai kuriais atvejais gali būti akcentuojančiomis ir dominuojančiomis interjero dalimis.

Esame patyrusi įmonė įtempiamųjų lubų gamyboje, projektavime ir montavime. Mes subūrėme patikimą komandą ir sukaupėme daugiau nei 15 metų darbo patirtį įtempiamųjų lubų ir interjero dizaino srityje.

Kiekvienas klientas mums yra labai svarbus, todėl stengiamės įgyvendinti kiekvieno kliento norą – nuo paties kukliausio, iki originaliausio ir turiningo projekto. 

Pagrindinė mūsų veikla yra įtempiamųjų lubų gamyba, prekyba ir montavimas: nuo populiariausių baltos spalvos matinių ir lakuotų paviršių iki virš šimto spalvotų lubų atspalvių, šviesai laidžių bei meninių lubų su fotospauda, kelių lygių, plokštumų ir kt.

Platus įvairių lubų pasirinkimas leis pasirinkti geriausią variantą, kuris atitiks Jūsų lūkesčius. 

Mūsų įmonė savo veiklą Lietuvoje pradėjo dar prieš 15 metų, kai įtempiamos lubos buvo žinomos tik nedaugeliui ir kainavo itin brangiai. Mes iškėlėme sau misiją – pasiekti tikslą, kad žmonės Lietuvoje galėtų įsigyti geros kokybės įtempiamąsias lubas už prieinamą kainą per trumpą laiką. Ir mums tai pavyko. 

Brangūs mūsų klientai, mes visada su džiaugsmu Jūsų laukiame.